O nás

Spokojný zákazník je najlepšia reklama

O nás

Máme za sebou množstvo ukončených projektov, hlavne mimo SK. Väčšinu času pôsobíme v zahraničí na projektoch, ako napríklad hotely, nákupné centrá, kancelárske priestory, priemyselné budovy, školy, nemocnice, banky, ale aj bytové jednotky, rodinné domy a rôzne rekonštrukcie. Počas celej doby sme nazbierali množstvo skúseností v elektroinštalácii, regulácii vykurovania, domácich sietí, postupoch, trendoch a rôznych riešeniach.

Pravidelne sa zúčastňujeme na odborných seminároch, školeniach, ktoré nás neustále držia v aktuálnom trende danej problematike. Pozeráme sa na problematiku z iného uhla, nakoľko chápeme, že v dnešnej dobe pri tak rýchlom tempe, vývoja rôznych moderných technológií, už pojem klasická elektroinštalácia začína strácať svoj význam. Napriek tomu sme rozšírili naše pôsobenie do našej domovskej krajiny, aby sme mohli aj u nás zužitkovať dlhoročné skúsenosti, a ukázať že nie všetko nové, „chytré a inteligentné“ musí byť drahé a nedostupné.

Chceme poukázať, že aj elektroinštalácia ci už klasická alebo inteligentná, obsahuje skutočne veľa riešení a je na nás, aby sme Vám ich vysvetlili a spolu vybrali to najlepšie riešenie, presne podľa vašich predstáv a možností.